Par Failiem.lv Jautājumi Noteikumi Satura cenzūra Privātums Kontaktforma Vakances

Satura dzēšanas pieteikumi

Serviss respektē tiesību normas un aktus. Ja Jums ir pretenzijas pret lietotāju publicēto saturu šajā servisā, lūdzam izlasīt šo informāciju kā arī jautājumus un servisa izmantošanas noteikumus, pēctam iesniegt attiecīgu problēmas pieteikumu.

 1. Jebkurai personai, kas iesniedz satura cenzūras vai izņemšanas pieteikumu ("Pieteikumu") ir pienākums pārliecināties, ka tas ir pareizs, saturiski saprotams un pilnīgs.
 2. Pieteikumam ir jāsatur visa prasītā informācija:
  1. Iesniedzēja Vārds Uzvārds, personas kods, amats, organizācija.
  2. Kontaktinformācija: telefons, epasts, adrese.
  3. Saites uz problemātisko saturu un atsauces, kur šīs saites ir publicētas (pieejamas plašai publikai).
  4. Satura problēmas apraksts - kādus tiesiskos normatīvus tas pārkāpj.
  5. Autortiesību pārkāpuma gadījumā jānorāda dokuments, kas apliecina Jūsu autortiesības uz saturu, vai arī to, ka esat pilnvarots pārstāvēt šīs autortiesības.
  6. Rakstisku apstiprinājumu, ka jūs uzņematies segt jebkādus zaudējumus failiem.lv servisam un/vai lietotājam, kurš izvietojis saturu, tai skaitā pavadīto darba laiku jūsu pieteikuma apstrādē un informācijas analīzē, ja Pieteikums būs tiesiski nepamatots.
  7. Motivācijas pamatojumu, kāpēc Jūs uzskatāt, ka servisa administrācija ir vispiemērotākais vidutājs, nevis, piemēram, lietotājs, kurš šīs saites ir izveidojis. (lietotājiem pašiem ir iespējams dzēst izvietotos failus).
    
 3. Jūsu aizpildītais Pieteikums tiks uzskatīts kā garantija tam, ka Jūs uzņematies pretenzijas no lietotāju puses par šī satura izņemšanu.
 4. Jūsu Pieteikums tiks izskatīts pēc iespējas ātrāk (pāris dienu laikā), taču tas var aizņemt līdz pat 10 darba dienām.
Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat mūsu noteikumiem un sīkfailu izmantošanai.
Vairāk info
Piekrītu