Lietotājs no
pievienojās Failiem.lv
1TB = 99$
Pastāvīga vieta
10 gadu
JUBILEJAS AKCIJA
Iegūt pastāvīgu vietu
1TB = 99$
Pastāvīga vieta
10 gadu
JUBILEJAS AKCIJA
Iegūt pastāvīgu vietu
1TB = 99$
Pastāvīga vieta
Pērc 1000GB vietu par $99
Izmanto privātai datu glabāšanai un šifrētām rezerves kopijām
Iegādājies pastāvīgu servera diska vietu ietaupot līdz 11 reizēm, salīdzinot ar citu glabāšanas risinājumu izmaksām
Iegūsti Failiem.lv tokenus, kas dod diska vietu un varēsi nākotnē tos izmantot citos produktos
Tokenu īpašniekiem būs pieeja pirmajiem izmantot Failiem.lv satura publicēšanas vietni un iespējas
Vienreizējs maksājums, lai papildinātu esošo konta plānu ar 1TB vietu
Atbrīvo vietu datorā un mobilajās ierīcēs
Pērc 1000GB vietu par $99
Top atbildes uz jautājumiem par iespējām, biznesa modeli, tokeniem un atšķirību no cietā diska
Vispārīgi
Tokeni
Vai tā ir pastāvīga diska vieta?
Jā, Jūs pērkat 1000GB pastāvīgu diska vietu Failiem.lv platformā ar vienreizēju maksājumu. Vieta neietver citas maksas funkcijas un tiks pieskaitīta esošajam bezmaksas vai maksas kontam. Kontu plānu veidi
Kāda ir atšķirība no parastā cietā diska?
Failiem.lv mākoņservisa kontu nav nepieciešams instalēt, savienot ar vadiem vai uzturēt. Tam var piekļūt no vairākām ierīcēm arī esot prom no mājām. Un tas ir drošāk, nekā izmantojot vienu disku.
Vai šī diska vieta ir privāta?
Jā, diska vieta ko Jūs pērkat ir privāta mākoņglabātuves diska vieta un tā nav saistīta ar publisko saturu. Jūsu faili ir privāti un Jums tie nav jāpublicē vai ar tiem jādalās, ja Jūs to nevēlaties. Jūsu kontā un mapēm ir privātuma uzstādījumu pārslēgi.
Vai šī diska vieta ir droša?
Jā, mēs izmantojam šifrēšanu. Jūs arī varat šifrēt savus failus pirms tie tiek uzkopēti uz servera, izmantojot mūsu Backup rīku ar PRO kontu: https://failiem.lv/backup
Kāds ir jūsu biznesa modelis?
Pamata bezmaksas kontiem tiek rādītas reklāmas, mēs pārdodam Pro un Biznesa kontu datu abonēšanas plānus ar Premium iespējām: https://failiem.lv/storage-plans un mēs ieturam procentus no pārdotā satura transakcijām: https://failiem.lv/sell-files
Kā atšķiras Pro un Biznesa plāni?
Pro un Biznesa plānos ir iekļauts: bez reklāmas tīkliem, satura integrēšana mājas lapās, failu pārdošana, tiešās failu saites (ar trafika ierobežojumu) pirms pārslēgšanās uz P2P režīmu, vairāku lietotāju atbalsts, detalizēts konta drošības žurnāls, atbalsts, pielāgojams dizains utt.
Vai es varu izmantot Failiem.lv Backup, Sync, Windows/macOS/Android aplikācijas?
Abonējot Pro vai Biznesa konta iespējas, Jūs varat tās izmantot, lai izveidotu šifrētas rezerves kopijas ar Backup rīku vai sinhronizētu savus failus
Ārējais cietais disks ir lētāks, kāpēc labāk pirkt šo?
Vienam cietajam diskam ir 2%-10% iespējamība pārtraukt darboties, kā arī dati ir pieejami attālināti.
Vai šis ir ierobežots piedāvājums?
"Pastāvīga diska vieta" ir ierobežots akcijas piedāvājums, kas ir pieejams Failiem.lv 10 gadu jubilejas ietvaros. Lietotāji var iegādāties maksimums 3TB vietu - papildināt esošos kontus.
Kāpēc jūs to darāt?
Jo lietotāji izrādīja interesi un mēs vēlējāmies atzīmēt mūsu 10 gadu jubileju ar labu piedāvājumu, kurš ir noderīgs lietotājiem.
Kā jūs varat šo nodrošināt ilgtermiņā?
Cietie diski kļūst arvien ietilpīgāki, uzturēšanas izmaksas kļūst mazākas un pēc pieciem gadiem šo nebūs grūti uzturēt. Pamatā kā galvenie, joprojām ir maksas Pro un Biznesa abonēšanas plāni.
Vai jūs prasāt samaksu par augšupielādes/lejupielādes trafiku?
Mēs neprasām samaksu par augšupielādes/lejupielādes trafiku saprātīgā "personīgā" apjomā. Lai atbalstītu lielāku trafiku un joslas platumu, mēs izmantojam Peer-to-Peer lejupielādes un P2P video straumēšanas atskaņotāju, kas strādā interneta pārlūkā. Jūs varat izmēģināt kā tas darbojas šeit: https://failiem.lv/f/qqm86vv9
Kādi ir jūsu plāni nākamajiem 10 gadiem?
Mēs strādājam pie failu glabāšanas, dalīšanās un satura pārdošanas funkcionalitātes paplašināšanas
Uz mūžu? Kā es varu būt drošs ka jūs nepazudīsiet pēc gada?
Failiem.lv ir darbojies jau 10 gadus un mums ir daudzi lojāli lietotāji, kas ir bijuši mums līdzās jau vairākus gadus. Mēs plānojam turpināt darbu pie šīs platformas un izstrādāt ērtākus un ātrākus datu glabāšanas risinājumus lietotājiem.
Uzglabāt failus mākonī vai cietajā diskā?
Failiem.lv datu kontu nav nepieciešams instalēt, savienot ar vadiem vai nēsāt apkārt. Tam var piekļūt no vairākām ierīcēm arī esot prom no mājām. Un ir mazāka iespēja, ka tas izslīdēs no rokām un saplīsīs.
Vai es varu šo servisu vispirms izmēģināt?
Protams, Jūs varat izveidot bezmaksas kontu šeit: https://failiem.lv/#sign_up
Kāds ir mērķis Files.fm tokeniem?
Nopirktā diska vieta ir piesaistīta Files.fm tokeniem jūsu kontā: 1 FFM tokens = 100MB.
Kas tieši ir Files.fm tokeni?
Files.fm tokens ir digitāls žetons (ERC20 standarta utility token), kas balstās uz Ethereum blokķēdes tehnoloģiju, kas dod Jums tiesības izmantot Failiem.lv privāto diska vietu tik ilgi, kamēr tas glabājas Jūsu makā. Nākotnē FFM tokeni varēs tikt izmantoti arī kā norēķinu vienība starp lietotājiem, izdevējiem un satura veidotājiem Failiem.lv platformā un Bibliotēkā.
Kāda man jēga no šiem tokeniem?
Jums nav nepieciešams tos pētīt un iedziļināties, ja nevēlaties. Tādā gadījumā jums vienkārši būs 1 TB pastāvīga diska vieta. Bet nākotnē Jūs varēsiet tos izmantot arī mūsu pakalpojumos, un tas var kalpot kā ērts veids, kā iepazīt tokenu un blokķēžu pasauli, ja vēlaties.
Kā es varu iegūt FFM tokenus?
Tokenus var nopirkt vai nopelnīt, izmantojot https://failiem.lv/#referral formu un palīdzot mums izplatīt šo ziņu. Nākotnē tokenus varēs arī nopelnīt, veicot noderīgus darbus platformā.
Vai jums ir referral/affiliate/bounty/airdrop programma?
Kas notiks ja es daļu no tokeniem iztērēšu? Vai visa mana diska vieta pazudīs?
Nē, kamēr vien Jūsu kontā ir tokeni, Jums būs pieejama attiecīgs apjoms ar privāto diska vietu. Piemēram, ja Jums kontā būs 9000 FFM, Jums būs pieejami 900 GB.