dbtwinsteam Team

Dvīņubrāļi Daniels un Bruno Lielbārži ir talantīgi jaunās paaudzes braucēji Latvijas motokrosā ar blakusvāģa ekipāžu.

 

Ziedot
Dalīties
Sazināties
3156 Skatījumi
Info
Galerijas
Jaunākie
Privāti

Dvīņubrāļi Daniels un Bruno Lielbārži ir talantīgi jaunās paaudzes braucēji Latvijas motokrosā ar blakusvāģa ekipāžu.

 

Rezultāti 2020.gada sezonā:

ü   1.vieta - Latvijas amatieru čempionātā;

ü   4.vieta - Latvijas čempionātā;

ü   1.vieta - Retro čempionātā;

ü   3.vieta - Igaunijas sacensību seriālā (neaizvadot visus braucienus).

 

Šosezon brāļi aizvadīja kopumā 18 sacensības. 

Nākamajā sezonā brāļi plāno braukt uz sacensībām Nīderlandē  kā arī cīnīties augstām vietām Latvijas čempionātā , Igaunijas un Lietuvas čempionātos.

 

Dvīņubrāļiem Danielam (braucējs) un Bruno (kantētājs) Lielbāržiem ir 14 gadi. Motokrosā brauc jau no 4 gadu vecuma, sākotnēji brāļi brauca ar kvadricikliem, bet vēlāk (6 gadu vecumā) tika pieņemts lēmums, ka brāļi brauks ar blakusvāģi. Liels brāļu atbalsts ir viņu tētis, kurš ir virzījis viņus šajā sporta veidā gan trenējot, gan veicinot viņu izaugsmi.

 

Visa veida atbalstu brāļiem sniedz arī titulētais sportists Kaspars Stupelis. Brāļi ir bērnu blakusvāģu klases aizsācēji Latvijā. Veiksmīgi vairākkārt startējuši arī Nīderlandē, iegūstot godalgotas vietas.

 

Motokross ir sporta veids, kas prasa augstu fizisko sagatavotību, tādēļ brāļi nopietni trenējas arī distanču slēpošanā un vieglatlētikā – daudzcīņā, sasniedzot labus rezultātus arī šajos sporta veidos (2019. gadā Bruno ieguva 3. vietu Latvijas čempionātā slēpošanā un 3. vietu Latvijas čempionātā barjerās, Daniels ir ieguvis 3. vietu barjerās Latvijas čempionātā telpās).

 

Sasniedzot atļauto vecumu (16 gadi) dvīņubrāļi vēlās piedalīties un pārstāvēt Latviju Pasaules čempionātā blakusvāģos. Nākotnes mērķis brāļiem ir pārstāvēt Latviju pasaulē un kļūt par Pasaules čempioniem.

 

 

0
0.00